|
Відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів із Джурівського ліцею, Снятинського ліцею імені А.Лотоцького та Вовчківського ліцею імені В. Равлюка. Талановиті школярі захищали свої перші напрацювання, заявляючи про себе як про науковців, перед якими відкриваються широкі можливості досліджувати, аналізувати, конструювати, винаходити на благо людям. До конкурсу-захисту учні працюють над своїми науковими дослідженнями, які подають на рецензування. Конкурсанти отримують основні засади проведення та реалізації наукового дослідження, які можуть перерости у стартапи. Також учні отримують навички публічних виступів, вміння обґрунтовано відстоювати власну точку зору та дебатувати.
Приємно дивували членів журі юні науковці майстерністю постановки запитань та глибиною відповідей, обізнаністю з тем наукових робіт інших учасників. Роботи юних дослідників досить цікаві
...
Читати далі »
|
Роз'яснення , як вчителю підвищити кваліфікацію поза ІППО.
Кожна школа має складати план підвищення кваліфікації вчителів. Він має містити інформацію про загальну кількість вчителів, які планують професійний розвиток, основні напрями та перелік суб’єктів підвищення кваліфікації. План має формуватись із урахуванням пропозицій самих учителів.
“Одним із найважливіших документів є спільне рішення всіх педагогічних працівників – педради. Розумію, що педагогічні ради відбуваються по-різному. Але відповідальність лягає на них. Педагогічна рада має спільно ухвалити планування, враховуючи пропозиції всіх педагогічних працівників“, – наголошує Володимир Божинський.
|
Середній показник Фінляндії в дослідженні PISA 2018 року знизився на 6 балів, порівняно з PISA-2015. Фінляндія, улюблениця освітніх трендів, демонструє поступове, хоч і незначне, зниження в показниках, починаючи з 2006 року. Якщо в 2000-му і 2003-му країна залишалася беззачперечним лідером, то потім перші сходинки почали посідати Китай, Сингапур і Південна Корея. Проте рівень знань, кажуть фінські експерти, не падає.
|
Кожна людина наділена даром, талантом, має певні задатки, які потрібно розвивати, удосконалювати, бо без праці - таланту немає. Педагогічна праця – це єднання професіоналізму та високих душевних якостей. І саме від кожного конкретного педагога залежить розвиток держави і суспільства в майбутньому. І не важливо, де працює вчитель, адже він несе на собі відповідальність за формування нового покоління, за розвиток нової генерації мислителів і творців.
17 січня 2020 року в районі відбулося свято конкурсу «Учитель року 2020» по вшануванню фахівців інтелекту, творчої напруженої праці. Їх було 11 із 8 закладів загальної середньої освіти. Вони різні, але мають одну спільну рису – це професіонали педагогіки, знавці дитячих душ, провідники у світ знань і мудрост
...
Читати далі »
| |
|
|
|